About page title image

STUDYO DERSLERİ

crunch.jpg

CRUNCH

Başlangıç seviyesinde olan ve merkez bölgesini güçlendirmek isteyen herkesin katılım sağlayabileceği bir ders. Daha güçlü ve şekilli karın kaslarına giden yolda ilk adım.

zumba.jpg

ZUMBA

Son dönemde yükselişte olan bu ders ile hem eğlenecek hem de yüksek seviye de yağ yakmış olacaksınız. Yaktığınız kalorileri akıllı saatiniz bile saymakta zorlanacak.

yoga.jpg

YOGA

Fiziksel ve ruhsal bütünlüğü sağlamak amacı ile hareketlerin bir biri ile bağlantılı bir şekilde uygulanma felsefesidir. Hareketli meditasyon da diyebiliriz

pilates.jpg

PILATES

Pilatesin başlangıç seviyesindeki egzersizlerinin yapıldığı grup dersidir. Sonradan katılan üyeler gruplar ilerledi diye endişeye düşebilir bunun önüne geçebilmek için başlangıç seviyesi bu derse her hangi bir dönemde başlamış olsalar bile katılım sağlayabilirler.

total-body.jpg

TOTAL BODY

Ders içeriğinde yapılan egzersizlerin vücudumuzun bütün kaslarını çalıştırmaya yönelik katılımcı profili ve katılımcı performansına göre zorluk seviyesi farklılık göstermektedir. Ortalama 200-300 kalori yakabileceğiniz bu ders sadece 30 dakikanızı almaktadır.

Corrector-Pilates.jpg

CORRECTOR PILATES

Düzeltici egzersizler olarak ta tanımlayabiliriz. Postürel uyum için egzersizlerin eklem mobilitesi ve kas esnekliğini daha iyi duruma taşımak amacı ile oluşturulmuş bir ders modelidir.

Military-Training.jpg

MILITARY TRAINING

Yüksek şiddetli egzersizler içeren bu derste cardiovasküler seviyenizi arttırıcı ve kas kuvvetinizde de zirveye çıkabileceğiniz bir ders modeli. Bu derste yağyakımınız maksimum seviyeye ulaşır. Ortalama kalori miktarı 300-500 dür.

six-pack.jpg

S.P.A. (SIX PACK ATTACK) :

Karın egzersizleri artık kolay mı geliyor? Tek başınıza sıkılıyor musunuz? Antrenman sonrası gücünüz mü tükendi? Bu ders işte bütün bu soruların cevabı. En şiddetli karın egzersizlerini içeren bu derste karın kaslarınızla gurur duyacaksiniz.

Cycling.jpg

CYCLING

Yüksek yoğunluklu bir cardio dersidir. Ekipman olarak bisikletlerin kullanıldığı bu derste ortalama 400-600 civarı kalori harcanacaktır. Müziğin ve enerjinin hareketle buluştuğu ders.

Body-Weight-Trainin.jpg

BODY WEIGHT TRAINING

Vücut ağırlığımız ile yaptığımız bir ders türüdür. Seviyesi eğitmen ve katılımcılara göre değişkenlik göstermektedir. Kas kuvvet yoğunluğunu arttırdığı gibi fiziksel koordinasyonunuzu da geliştirmenize yardımcı olacaktır. Ortalama kalori 250-500

tae-box.jpg

TAE-BOX

Müzik ve eğitmen eşliğinde uzak doğu dövüş sporlarının teknikleri kullanılarak aerobik seviyede belli bir koreografiye bağlı olarak yapılan derstir.

line-stronger.jpg

LINE STRONGER

Fonksiyonel antrenman metodunun kullanıldığı, zihinsel ve kassal koordinasyonu geliştirici, çeşitli fitness ekipmanlarının ile karın kaslarını aktif hale getirerek tüm vücudun koordineli şekilde çalıştırıldığı direnç egzersizidir. Hem kalori harcatan hem kuvvet kazandıran bir derstir.

Bosu.jpg

BOSU CORE

Bosu ekipmanı ile karın kaslarını güçlendirmek merkez bölgenin daha kuvvetli olmasını sağlamak için farklı egzersiz türlerini içinde bulunduran eğlenceli ve zorlayıcı bir derstir. Yüksek Seviye.

insanity.jpg

INSANITY

Yüksek seviye cardiovasküler bir antrenman türü olduğu için çok zorlayıcı ve yağ yakımına en büyük katkısı olan antrenan modelidir. Ekipman kullanmadan yapılabilecek en iyi antrenmanlardan biridir.

abs.jpg

ABS

Abdominal Balance Strenght yani karin-denge ve güç üçlüsü! Her seviye için uygun.